Kontakta oss

Växel: 019 - 25 21 00

Försäljning

Per Ernedal
Försäljning och marknadschef
Mobil: 073-519 44 00
E-post: per.ernedal@ecoguard.se

Jonas Dahl
Försäljning sydöstra Sverige
Mobil: 073-519 44 09
E-post: jonas.dahl@ecoguard.se

Tony Eklöf
Försäljning Stockholm
Mobil: 072-173 07 54
E-post: tony.eklof@ecoguard.se

Magnus Berbres
Försäljning västra och södra Sverige
Mobil: 072-173 07 55
Direkt: 031-47 49 01
E-post: magnus.berbres@ecoguard.se

André Mattsson
Försäljning västra och södra Sverige
Mobil: 070-865 62 42
E-post: andre.mattsson@ecoguard.se

Jonas Fritzson
Försäljning Örebro och norra Sverige
Mobil: 073-519 44 02
E-post: jonas.fritzson@ecoguard.se

Per Delshammar
Försäljning Skåne
Kontakt för konsult hela Sverige
Mobil: 070-991 69 60
Direkt: 040-15 12 10
E-post: per.delshammar@ecoguard.se

Projektledning

Anders Klingvall
Projektchef
Mobil: 073-519 44 07
E-post: anders.klingvall@ecoguard.se

Johan Linge
Projektledare nyproduktion
Mobil: 073-399 98 00
E-post: johan.linge@ecoguard.se

Anna Follinger
Projektledare
Mobil: 070-865 14 03
E-post: anna.follinger@ecoguard.se

Fredric Westholm
Projektledare
Mobil: 070-934 87 14
E-post: fredric.westholm@ecoguard.se

Mikael Hedengren
Projektledare
Mobil: 070-930 69 90
E-post: mikael.hedengren@ecoguard.se

Evelina Aldén
Projektledare
Mobil: 076-116 24 98
E-post: evelina.alden@ecoguard.se

Joakim Strömberg
Teknisk projektledare
Mobil: 076-778 70 06
E-post: joakim.stromberg@ecoguard.se

Daniel Wuopio
Teknisk projektledare
Mobil: 073-419 30 23
E-post: daniel.wuopio@ecoguard.se

Fredrik Eriksson
Installationsansvarig VVS
Mobil: 073-5194405
E-post: fredrik.eriksson@ecoguard.se

Ledning och administration

Björn Fagerdahl
VD
Mobil: 073-233 01 35
E-post: bjorn.fagerdahl@ecoguard.se

Sofia Torstensson
Ekonomi
073-419 30 20
E-post: sofia.torstensson@ecoguard.se

Annica Mälman Ängerek
Personal
Mobil: 072-389 68 27
E-post: annica.angerek@ecoguard.se

Marknad

Per Ernedal
Marknadschef
Mobil: 073-519 44 00
E-post: per.ernedal@ecoguard.se

Thomas Alvestav
Marknad
Mobil: 070-935 08 33
E-post: thomas.alvestav@ecoguard.se

Våra kontor

Örebro

Elementvägen 14
702 27 Örebro

Stockholm

Sofielundsvägen 2, 5tr
191 47 Sollentuna

Göteborg

Flygledarevägen 3a
423 37 Torslanda

Norrköping

Lindövägen 65
602 28 Norrköping

Malmö

Ringugnsgatan 10
216 16 Limhamn

Eskilstuna

Munktellstorget 2
633 43 Eskilstuna

Kontakta oss

Tack! Vi återkommer.

Oops! Någonting gick fel, prova igen eller ring oss.

Kontakt

019-25 21 00
info@ecoguard.se

Om EcoGuard

EcoGuard ger fastighetsägare och hyresgäster förståelse och kontroll över sin energianvändning. Våra lösningar gör det enkelt att samla in och visualisera el-, energianvändning, vattenförbrukning och temperaturer.