Växel: 019 - 25 21 00

Försäljning

Per Ernedal
Försäljningschef
Mobil: 073-519 44 00
E-post: per.ernedal@ecoguard.se

Magnus Berbres
Försäljning västra och södra Sverige
Mobil: 072-173 07 55
Direkt: 031-47 49 01
E-post: magnus.berbres@ecoguard.se

Per Delshammar
Försäljning Skåne, Konsultansvarig
Mobil: 070-991 69 60
Direkt: 040-15 12 10
E-post: per.delshammar@ecoguard.se

Jonas Dahl
Försäljning sydöstra Sverige
Mobil: 073-519 44 09
E-post: jonas.dahl@ecoguard.se

André Mattsson
Försäljning västra och södra Sverige
Mobil: 070-865 62 42
E-post: andre.mattsson@ecoguard.se

Daniel Ehrnsten
Försäljning
Mobil: 070-757 55 12
E-post: daniel.ehrnsten@ecoguard.se

Tony Eklöf
Försäljning Stockholm
Mobil: 072-173 07 54
E-post: tony.eklof@ecoguard.se

Jonas Fritzson
Försäljning Örebro och norra Sverige
Mobil: 073-519 44 02
E-post: jonas.fritzson@ecoguard.se

Projektledning

Anders Klingvall
Projektchef
Mobil: 073-519 44 07
E-post: anders.klingvall@ecoguard.se

Fredric Westholm
Projektledare
Mobil: 070-934 87 14
E-post: fredric.westholm@ecoguard.se

Joakim Strömberg
Teknisk projektledare
Mobil: 076-778 70 06
E-post: joakim.stromberg@ecoguard.se

Johan Linge
Projektledare nyproduktion
Mobil: 073-399 98 00
E-post: johan.linge@ecoguard.se

Mikael Hedengren
Projektledare
Mobil: 070-930 69 90
E-post: mikael.hedengren@ecoguard.se

Daniel Wuopio
Teknisk projektledare
Mobil: 073-419 30 23
E-post: daniel.wuopio@ecoguard.se

Anna Follinger
Projektledare
Mobil: 070-865 14 03
E-post: anna.follinger@ecoguard.se

Evelina Aldén
Projektledare
Mobil: 076-116 24 98
E-post: evelina.alden@ecoguard.se

Fredrik Eriksson
Installationsansvarig VVS
Mobil: 073-5194405
E-post: fredrik.eriksson@ecoguard.se

Ledning - Administration - Marknad

Björn Fagerdahl
VD
Mobil: 073-233 01 35
E-post: bjorn.fagerdahl@ecoguard.se

Per Ernedal
Marknadschef
Mobil: 073-519 44 00
E-post: per.ernedal@ecoguard.se

Sofia Torstensson
Ekonomi
073-419 30 20
E-post: sofia.torstensson@ecoguard.se

Thomas Alvestav
Marknad
Mobil: 070-935 08 33
E-post: thomas.alvestav@ecoguard.se

Annica Mälman Ängerek
Personal
Mobil: 072-389 68 27
E-post: annica.angerek@ecoguard.se

Våra kontor

Örebro

Elementvägen 14
702 27 Örebro

Stockholm

Sofielundsvägen 2
191 47 Sollentuna

Göteborg

Flygledarevägen 3a
423 37 Torslanda

Malmö

Ringugnsgatan 10
216 16 Limhamn

Eskilstuna

Munktellstorget 2
633 43 Eskilstuna

Norrköping

Lindövägen 65
602 28 Norrköping

Kontakta oss

Tack! Vi återkommer.

Oops! Någonting gick fel, prova igen eller ring oss.

019-25 21 00
info@ecoguard.se