Besöksadresser:

Örebro (HK):
Klerkgatan 18, 702 25 Örebro

Göteborg:
Flygfältsgatan 16A, 423 37 Torslanda

Stockholm:
Finlandsgatan 38, 164 74 Kista

Malmö:
Vevaxelgatan 2, 212 41 Malmö

Norrköping:
Ståthögavägen 48, 602 23 Norrköping

Eskilstuna:
Munktellstorget 2, 633 43 Eskilstuna

Umeå:
Strömvägen 8A, 901 32 Umeå

Fakturaadress:

EcoGuard AB
FE 1487-3767 Scancloud
SE-831 90 ÖSTERSUND

Om fakturan skickas via e-post skall samma adress som ovan användas och fakturan skall sedan skickas till:

hvd3767@pdf.scancloud.se

Organisationsnr:

556502-5755



Order:

Har du frågor kring din order eller vill du skicka in en beställning? Vänligen kontakta orderavdelningen här:

order@ecoguard.se

Försäljning

Vill du bli kontaktad av en säljare? Vänligen kontakta säljavdelningen här:

sales@ecoguard.se

Kommunala och Privata fastighetsbolag

Cecilia Lind
Kommunala och privata fastighetsbolag
Norrland
0735-19 44 02
cecilia.lind@ecoguard.se

Magnus Berbres
Kommunala och privata fastighetsbolag
Göteborg/­Västra Sverige
072-173 07 55
magnus.berbres@ecoguard.se

Per Magnusson
Kommunala och privata fastighetsbolag
Göteborg/­Västra Sverige
073-862 66 72
per.magnusson@ecoguard.se

Marcus Eriksson Rosenström
Kommunala och privata fastighetsbolag
Stockholm
070-413 29 41
marcus.eriksson.rosenstrom@ecoguard.se

Johan Fredén
Kommunala och privata fastighetsbolag
Mellansverige
073-144 06 47
johan.freden@ecoguard.se

Jonas Dahl
Kommunala och privata fastighetsbolag
Sydöstra Sverige
073-519 44 09
jonas.dahl@ecoguard.se

Theophil Hemmestorp
Kommunal och privata fastighetsbolag
Skåne och Blekinge
072-159 75 23
theophil.hemmestorp@ecoguard.se

Bostadsrättsföreningar

Cecilia Lind
BRF
Norrland
0735-19 44 02
cecilia.lind@ecoguard.se

Kewin Andersson
BRF
Göteborg/Västra Sverige
070-792 16 29
kewin.andersson@ecoguard.se

Michael Hedman
BRF
Stockholm
070-935 08 33
michael.hedman@ecoguard.se

Admir Mehmedovic
BRF
Mälardalen och Värmland
073-144 06 27
admir.mehmedovic@ecoguard.se

Glenn Eriksson
BRF
Sydöstra Sverige
073-558 97 97
glenn.eriksson@ecoguard.se

Teknik/affärsutveckling

Andrew Kungsdahl
Affärsutvecklingschef
070-555 25 05
andrew.kungsdahl@ecoguard.se

Joakim Strömberg
Tekniskt säljstöd
076-778 70 06
joakim.stromberg@ecoguard.se

Kristoffer Lundell
Tjänstesäljare och mjukvaruspecialist Sverige
073-419 30 25
kristoffer.lundell@ecoguard.se

Rikard Porser
Teknisk innesälj
073-302 46 22
rikard.porser@ecoguard.se

Mats Björkman
Teknisk innesälj
073-862 66 71
mats.bjorkman@ecoguard.se

Johan Niklasson
Eftermarknadssäljare
073-800 87 90
johan.niklasson@ecoguard.se